makeithome.pl

TerraChristmas

TerraChristmas logo
Terra Christmas to jedna z wielu marek wywodzących się z Terra Group. Pomysł na jej powstanie zrodził się w naszych głowach cztery lata temu, od tamtej pory marka rozrosła się i obecnie w swojej ofercie posiada szeroką gamę artykułów o tematyce świątecznej. Idea, która przyświeca produktom Terra Christmas, to stworzenie niesamowitej i oryginalnej kompozycji ozdobnej, stworzonej dla przestrzeni miejskich i wiejskich.

Dzięki dekoracjom Terra Christmas wykreowanie świątecznego, magicznego klimatu na ulicach, deptakach, rynkach naszych miast to czysta przyjemność. Terra Christmas skupia wokół siebie świąteczne dekoracje, jednak na próżno szukać tutaj oklepanych i nudnych kształtów i rozmiarów.

Produkty Terra Christmas wykraczają poza standardy i wszelkie granice, bawiąc się formami, materiałami, rozmiarami. W ofercie znajdziemy zarówno gigantyczne bombki XXL, lekkie acz stabilne ażurowe dekoracje, świecące ozdoby polietylenowe, jak i dobrze znane nakładki na kwietniki kaskadowe w postaci tradycyjnego drzewka świątecznego. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jest zagorzałym miłośnikiem tradycyjnych ozdób świątecznych, czy lubi otaczać się nieoczywistymi i ciekawymi dekoracjami. Zapewniamy, że święta z dekoracjami Terra Christmas będą świecić blaskiem, jakiego jeszcze nie było!

strona: http://terrachristmas.pl

Siatka Lista

Rosnąco

33 Produktów

Siatka Lista

Rosnąco

33 Produktów