makeithome.pl

Teraplast

Teraplast logo
TeraPlast to producent pięknych i stylowych donic prosto z gorącej Italii – serce tej marki znajduje się we Włoszech. Działa ona na rynku europejskim i światowym już ponad 40 lat. Ten czas, pełen wielu doświadczeń i nauki, zaowocował znakomitą znajomością upodobań klientów i rozeznaniem w globalnych trendach ogrodniczych. Dzięki temu TeraPlast od lat proponuje swoim klientom najwyższej jakości produkty, z zachowaniem najświeższych nurtów dekoratorskich.

Produkty włoskiej marki Teraplast, które funkcjonują na rynku od niemal 40 lat, są doceniane przez wielu zagranicznych klientów, obecnie dostępne są także na polskim rynku. Donice Teraplast nawiązują do najnowocześniejszych technik designu. Cechami wyróżniającymi markę są wytrzymałość produktów, ich innowacyjność oraz konkurencyjne ceny. Firma jest w stanie stworzyć różne produkty o dowolnych kolorach i wymiarach. O wysokiej randze marki Teraplast na rynku świadczy także bogate doświadczenie, wieloletnia tradycja oraz wiele korzystnych kontaktów handlowych.

W asortymencie firmy TeraPlast znajdziemy, poza donicami, stylowe i ekologiczne torby oraz funkcjonalne i wygodne w użyciu warzywniki. Jako surowiec marka wykorzystuje polietylen pozyskany z recyklingu. To świadczy o dbałości o naturalne środowisko i troski o przyszłość naszej planety. Warto wspomnieć, że dzięki polietylenowi, produkty TeraPlast są niezwykle trwałe i odporne na różne niekorzystne warunki, również te zewnętrzne. Dzięki temu nadają się zarówno do wnętrz, jak i do ogrodu lub przestrzeni miejskiej.

strona: http://terraform.pl/marki/terraplast

Siatka Lista

Rosnąco

7 Produktów

Siatka Lista

Rosnąco

7 Produktów