makeithome.pl

Slide

Slide logo

Włoska marka SLIDE słynie ze współpracy z najlepszymi designerami. Rezultatem są elementy wystroju wnętrz o ciekawej, niepowtarzalnej formie. Krzesła, lampy, nowoczesne donice kwiatowe… katalog liczący kilkaset stron jest pełen inspirujących fotografii. Włoskie pojmowanie stylu gra tu główną rolę, a fantazję twórców daje się odczuć na każdym kroku: donica w kształcie kamiennej rzeźby czy koła zębatego, a może lampa przewrotnie nawiązująca do dziecięcej zabawki? Nic trudnego.

Wszystkie dodatki włoskiej marki zostały wykonane z lekkiego polietylenu, dzięki czemu są nie tylko łatwe w przenoszeniu, ale i wytrzymałe na wszelkie stłuczenia oraz ekstremalne warunki atmosferyczne. Dlatego dekoracje SLIDE sprawdzą się we wnętrzach, jak i poza nimi. Solidna instalacja elektryczna, w którą wyposażone są elementy z funkcją podświetlenia sprawia, że bezpiecznie mogą być one używane również podczas gorszych warunków pogodowych… a nawet w deszczu!

SLIDE zdobył fanów na całym świecie. Dodatki są chętnie wybierane przez organizatorów eventów, managerów biur i restauracji oraz osoby prywatne, które cenią sobie dobry design. Nowoczesne meble podświetlane i oryginalne donice w niekonwencjonalnych rolach można było spotkać podczas wydarzeń pod patronatem takich gigantów jak Coca-Cola, Fiat, Emporio Armani i Ferrari! Designerzy marki SLIDE są również otwarci na potrzeby osób prywatnych. Oryginalne rozwiązania wnętrzarskie trafiły już do tysięcy miłośników stylowych dodatków z całego świata – lampy w niebanalnych kształtach, fantazyjne donice do kwiatów czy też meble z polietylenu z każdym dniem zyskują nowych fanów!

strona: http://slidedesign.it/en/