makeithome.pl

Gwiazda Świąteczna | Astro 50 | czerwony

Gwiazda Świąteczna | Astro 50 | czerwony
Kod produktu: NU 050 050 050
359,00 zł
z VAT

Dostępność: Dostępny

LUB

Gwarancja:

24 miesiące

Koszt dostawy:

0,00 zł

Czas wysyłki:

24 h

Opis

Szczegóły

Zupełnie nowe wydanie tak dobrze znanej i lubianej formy. Podświetlana przestrzenna dekoracja w kształcie gwiazdy w czerwonym, soczystym kolorze, to strzał w dziesiątkę nie tylko w okresie Bożego Narodzenia. Wykonana z materiałów najwyższej jakości, stanowi niezawodny element dekoracyjny każdej przestrzeni. Wszędzie będzie prezentowała się z klasą i wdziękiem, również w miejscach publicznych: centrach handlowych czy urzędach. Gwiazda Astro to również ciekawa alternatywa dla tradycyjnej lampy, ale równie dobrze prezentuje się jako dekoracja bez żarówki. Lampę można dowolnie ustawiać – na biurku, podłodze, parapecie. Pięknie prezentuje się również podwieszona pod sufitem. Nie ma miejsca, w którym wyglądałaby źle!

Gwiazda Astro to również idealny pomysł na prezent świąteczny i nie tylko. Nic tak nie zbuduje magicznego nastroju, jak gwiazdka prosto z nieba! 

Istnieje możliwość wzbogacenia tej wersji Astro o różne systemy podświetlenia (żarówką ECO o mocy 15W, żarówką LED PLAY o mocy 4,5W lub bezprzewodowym modułem RGB o mocy 5W).

 

Informacje techniczne

 

rozmiar:

520 x 150 x 500 mm h

kod:

NU 050 050 050

kolor:

czerwony

waga:

4,5 kg

materiał:

polietylen

warianty: 

OTWÓRZ PDF

katalog: 

OTWÓRZ PDF
Opinie

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.makeithome.pl
są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.