makeithome.pl

Gwiazda Świąteczna | Astro 50 | transparentny

Gwiazda Świąteczna | Astro 50 | transparentny
Kod produktu: NU 050 050 033
245,00 zł
z VAT

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Gwarancja:

24 miesiące

Koszt dostawy:

0,00 zł

Czas wysyłki:

24 h

Opis

Szczegóły

Znana i lubiana forma w zupełnie nowej odsłonie. Przestrzenna podświetlana gwiazda sprawdzi się nie tylko w okresie Bożego Narodzenia, i to niezależnie od lokalizacji. Solidny materiał, z którego wykonano lampę gwarantuje, że ta nie zmieni się w gwiezdny pył... Lekkie tworzywo pozwala eksponować ją w dowolnym miejscu i łatwo zmieniać jej ustawienie - to szansa na zabawę światłem i przestrzenią! Podświetlana gwiazda Astro to ciekawa alternatywa lampy, ale również oryginalna dekoracja bez żarówki. Popularna forma i solidne wykonanie sprawiają, że gwiazda może zdobić również przestrzenie publiczne, na przykład budynki administracji. Lampa Astro może z łatwością trafić tam, gdzie miejsce każdej z gwiazd. Podwieszając ją na wybranej wysokości pod sufitem, można uzyskać imponującą świąteczną dekorację i oryginalny bożonarodzeniowo-sylwestrowy klimat. 

Gwiazda Astro to również idealny pomysł na prezent świąteczny dla bliskich. Nic tak nie zbuduje magicznego nastroju, jak gwiazdka prosto z nieba! 

Istnieje możliwość wzbogacenia tej wersji Astro o różne systemy podświetlenia (żarówką ECO o mocy 15W, żarówką LED PLAY o mocy 4,5W lub bezprzewodowym modułem RGB o mocy 5W).

 

Informacje techniczne

 

rozmiar:

520 x 150 x 500 mm h

kod:

NU 050 050 033

kolor:

transparentny

waga:

4,5 kg

materiał:

polietylen

warianty: 

OTWÓRZ PDF

katalog: 

OTWÓRZ PDF
Opinie

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.makeithome.pl
są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.